Mobil 26 OCAK 2012 / 11:06

Dışarıdan gelen aramalar serbest

Aramaya kapanma ve fatura şoku tarih oldu

Hesabını Bilen Tarifeler’de paketlerinin tamamını kullanan müşterilerin hatları bir sonraki fatura dönemine kadar dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık kalıyor.Hesabını Bilen Tarifeler’de paketlerinin tamamını kullanan müşterilerin hatları, kendileri limitlerini artırmadıkları takdirde, bir sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık olacak şekilde kalıyor. Böylece paketi bittiğinde kullanıma devam etme kararı tamamen kullanıcının inisiyatifinde oluyor ve fatura şoku tarihe karışıyor.Kullanımlarına devam etmek isteyen müşterilerin tek yapmaları gereken, 7999’a EKLE yazıp ücretsiz SMS göndermek. Aboneler, bu şekilde hatlarına tanımlanacak 5 TL’lik Ek Paket ile ses, SMS ve internet iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyorlarve bu paketi istedikleri kadar alabiliyorlar. Bunun yanı sıra, paketi bittiğinde müşterilerine ücretsiz bir SMS ile Ek Paket alma avantajı sağlayan bu tarifede, isteyen müşteriler faturasız hatlarda olduğu gibi Cep Lira yükleme alternatifine de sahip oluyor

Aylık sabit ücreti 15 TL ve 25 TL olmak üzere iki fiyat seçeneği ile pazara sunulan Hesabını Bilen Tarifeler, hem dakika hem mesaj hem de internet içerdiği için müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını tek bir paketle karşılamalarını mümkün kılıyor. Bu pakettekilerden daha fazlasına ihtiyaç duyan aboneler, diledikleri takdirde ilave konuşma, mesaj veya internet paketleri de satın alabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun