Mobil 05 OCAK 2012 / 16:51

Dikkat! Bu uygulama deneme amaçlıdır

App Store'daki yanlış uygulama hemen kaldırıldı

Apple uygulama mağazasında yanlışlıkla yayınlanan GameStore adlı uygulamaya hücum edenlerin 0,99 doları iade edilecek.Uygulama mağazası App Store konusunda oldukça titiz davranan Apple küçük bir hata yaptı ve geliştirme aşamasındaki bir uygulamayı hertkese açtı. GameStore adlı uygulamanın birçok kullanıcı tarafından 0,99 dolar karşılığında satın alınmaya başlamasıyla fark edilen hata gideriliyor.

Uygulama mağazasında canlı bir test gerçekleşitirilmek istendi ve uygulama test sürecine başlandı. Ancak bu sırada App Store’da herkesin görebileceği şekilde görünür olan uygulama 0,99 dolardan satın alındı. Şimdi kredi kartlarından tahsil edilen tutarlar ödeniyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun