Mobil 08 KASIM 2010 / 07:00

Dijital dünyada ticaretin yeni yolunu keşfedin

BTnet.com.tr e-ticaret eğitimine katılın, işin sırrını uzmanından öğrenin.

BTnet.com.tr e-ticaret eğitimine katılın, işin sırrını uzmanından öğrenin.


E-ticaret sayesinde daha kalıcı, daha dinamik ve düşük maliyetli çözümler üreterek ürünlerinizi etkin bir şekilde satabilir, firmanıza veya kendinize katma değer yaratabilirsiniz.

- Ürünlerinizi hala geleneksel ticaret yöntemleriyle mi satıyorsunuz? - İnternet üzerinden satış yapmayı deneyip pişman mı oldunuz? - Dijital dünyadaki eğilimleri iyi anladığınızdan emin misiniz? - Neden bazıları e-ticarette daha başarılı?

Tüm bu soruların cevaplarını bulmak için BTnet.com.tr, Eğitim Akademi ve Hemenal.com işbirliğiyle düzenlenen "E-ticaret, internette etkin satış teknikleri" eğitimine katılın, işinizi şansa bırakmayın!

Emin olun, siz de kazanacaksınız. E-ticaret, internette etkin satış teknikleri eğitimine kimler katılmalı? - Yeni iş kurmak isteyen, ürünlerini internet üzerinden satmak isteyen girişimciler - Şirket sahipleri ve şirket ortakları - Şirket yöneticileri - Kurumların pazarlama, satış ve satış sonrası servis bölümü çalışanları - Bayi kanalı ve aktif satış yöneticileri

Eğitime katılanlara hediye yağmuru

Eğitime katılacak herkes 1 aylık ücretsiz e-ticaret demo paketine, 2 kişi 1 yıllık Hemenal.com e-dükkan paketine sahip olacak.

Ayrıca eğitime katılan 2 kişiye Anıl Altaş'ın "E-ticaret: Satışta Tsunami Etkisi" kitabı hediye edilecek.

Eğitim web semineri şeklinde düzenlenecektir. Eğitime katılım bedeli 40 TL'dir.

Katılım ücretini aşağıdaki banka hesap numarasına yatırarak dekont örneğini info@btnet.com.tr ve barisa@interpromedya.com.tr adreslerine gönderdiğinizde, webinere giriş yapabileceğiniz internet adresiyle birlikte isim ve şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Webinere giriş için ayrıca BTnet.com.tr ana sayfasından da yönlendirme sağlanacaktır. Webiner sunum altyapısı Semineryeri.com tarafından sağlanmaktadır.

Webiner hakkında daha detaylı bilgi almak için sorularınızı info@btnet.com.tr veya figene@interpromedya.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

İnterpromedya Banka Hesap Numaralarımızİş Bankası TL Hesabı: TR300006400000113930001902Garanti Bankası TL Hesabı: TR970006200023600006297266

Eğitim içeriği:

"E-ticaret, internette etkin satış teknikleri"30 Kasım 2010 Salı, 10:30 - 12:00

1. İnternet ve küreselleşmenin getirdikleri- Türkiye ve dünya pazarı ile ilgili önemli analizler2. E-ticaret tanımı, tarihçe, modeller3. Herkes eticaret yapabilir- Türkiye ve dünyadan örnek başarı hikayeleri4. İnternet üzerinden satış metotları- İstediğiniz işe uygun olarak geliştirmeniz gereken internetten satış yöntemleri5. Kendi sitemden nasıl satış yaparım?- Müşteri ilişkileri yönetiminin önemi6. Gerçek ve sanal dünyada yaşanan alışveriş deneyimi arasındaki farkları nasıl en aza indirebiliriz?7. İnternet müşterisi ne ister?8. Sosyal medya eğilimleri, kişisel/kurumsal markanız ve e-ticaret9. Mobil ticaret, sosyal ticaret, aplikasyonlar ve sonrası

Eğitmen: Anıl AltaşAnıl Altaş, e-ticaret, online pazarlama, sosyal medya ve iş geliştirme konularındaki uzmanlığını bu alanda Türkiye'nin önemli internet şirketlerinde çalışarak perçinlemiştir. Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Boğaziçi Dergisi'nde, Digitalage ve Mediacat dergilerinde ve BTnet.com.tr'de internet, e-ticaret ve dijital pazarlama üzerine yazılar yazan Anıl Altaş'ın pek çok pazarlama blogunda yazıları yayınlanmaktadır. Altaş, ayrıca "E-ticaret: Satışta Tsunami Etkisi" kitabının yazarıdır.

Anıl Altaş, halen kurumlara internet, e-ticaret ve dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti vermekte, paralel kariyer yaratmak veya kariyerine farklı bir yön vermek isteyen bireylere kariyer koçluğu ve kariyer danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Webseminer (Webiner) nedir?Webseminer (Webiner), internet üzerinden canlı olarak yayınlanan ve bilgisayarınız üzerinden herhangi bir yerden bu seminerlere ulaşmanızı sağlayan uygulamalardır.Web seminerler sayesinde konuşmacıları canlı olarak izleyebilir, sunumları aynen bir konferans salonunda gibi görebilir, söz hakkı alıp sorular sorabilirsiniz. Tüm bunları bilgisayarınızın başından kalkmadan yapabilirsiniz.Tüm ihtiyacınız internet bağlantısı olan ve flash video oynatabilen bir bilgisayar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun