Mobil 17 AĞUSTOS 2011 / 13:21

Dell XPS 15z pazardaki konumunu güçlendiriyor

Dell’in ultra-ince notebook segmentinde en ince, en akıllı ve en hızlı bilgisayarı XPS 15z, bin 161 dolarlık fiyatıyla öne geçmeye çalışıyor.



Haziran ayında ziyaret ettiğimiz Dell Technology Camp’te denediğimiz Dell’in en iddialı bilgisayarlarından XPS 15z, 1.161 dolardan başlayan fiyatlarla, Temmuz itibariyle kullanıcılar ile buluştu.

Dell’in Türkiye’ye sunmuş olduğu ultra-ince notebook segmentinin ilki ve dünyanın 15,6 inçlik en ince bilgisayarı olan XPS 15z; Dell’in son dönemde geliştirmiş olduğu performansı en yüksek ve en iddialı bilgisayarı olma özelliğini taşıyor.

Öncelikle dizüstü bilgisayarın ekranının çok ince olduğunu ifade etmeliyiz. Ancak bilgisayarın kasası yeterince ince değil. Ayrıca ekran ile kasanın birleştiği, dizüstü bilgisayarın kapandığı kesişim noktasındaki simetri bozukluğu kullanıcıyı rahatsız ediyor.Full HD ekran ve uzun pil ömrü sunan bilgisayar, kurumsal kullanıcıların ihtiyaçlarını da gözetiyor.

MacBook Air ve Samsung 9 serisi ile karşılaştırıldığında XPS 15z, uygun fiyatıyla öne çıkıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun