Mobil 09 EYLÜL 2009 / 06:06

DARTY artık Şişli'de

Halaskargazi Caddesi'ndeki yeni ‘DARTY Şişli' ile mağazalarının sayısını 13'e çıkartan DARTY, her yıl 5 adet yeni şube açmayı planlıyor.

Halaskargazi Caddesi'ndeki yeni ‘DARTY Şişli' ile mağazalarının sayısını 13'e çıkartan DARTY, her yıl 5 adet yeni şube açmayı planlıyor.


Beyoğlu Markiz Pasajı'nın içinde yer alan DARTY şubesinden sonra Osmanbey Pasajı ile yan yana açılan yeni şube ile DARTY pasaj kültürünü müşterilerine hatırlatmayı hedefliyor. DARTY'nin CEO'su Nedim Esgin, "DARTY olarak unutulmaya yüz tutan pasaj kültürünü tekrar hatırlatmayı hedefliyoruz. Beyoğlu'nun Markiz Pasajı'nın içinde yer alan Beyoğlu mağazamız gibi Şişli mağazamız da Osmanbey Pasajı ile yan yana" dedi.

DARTY, elektronik ürünlerin yanı sıra beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar 200 kategoride 350'den fazla markaya ait 6000'den fazla ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun