Mobil 06 MART 2009 / 09:42

Check Point’ten KOBİ’ler için güvenlik çözümü

Check Point, UTM-1 Total Security güvenlik cihazları ürün ailesini, küçük ve orta ölçekli ofisler için her şey dahil güvenlik sağlayan UTM-1 130 ile genişlettiğini duyurdu.

Check Point, UTM-1 Total Security güvenlik cihazları ürün ailesini, küçük ve orta ölçekli ofisler için her şey dahil güvenlik sağlayan UTM-1 130 ile genişlettiğini duyurdu.


Yeni UTM-1 130, firewall, VPN, IPS, anti-virüs, anti-spyware, URL filtreleme, Web güvenliği ve mesajlaşma güvenliğini, merkezi olarak yönetilebilen tek bir anahtar teslimi çözümde birleştirerek güvenliği son derece kolay hale getirmeyi hedefliyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler veya şube ofisleri için güvenlik tercihi yaparken genellikle bir taviz söz konusu oluyor. Ya gerçek kurumsal güvenlik sağlayabilmek için bütçeleri aşan çözümler alınıyor, ya da ekonomik çözümlere yönelinerek güvenlikten taviz veriliyor. İşte UTM-1 130 tam da bu boşluğu doldurmak istiyor. UTM-1 130, 75 adede kadar kullanıcısı bulunan KOBİ’ler veya şube ofisler için ideal bir çözüm olmayı vadediyor.


Check Point Genel Müdürü Coşkun Göktan “İş ortaklarımız ve müşterilerimiz, Check Point güvenliğini sağlayan ama daha küçük ölçekli ve ekonomik bir çözüm ihtiyacını dile getirmekteydiler. Artık kurumların Check Point güvenliğine sahip olmak için, ne güvenlikten, ne de bütçeden taviz vermeleri gerekiyor. Yeni UTM-1 130, müşterilerimize, yerel veya uzaktan yönetilebilen, kanıtlanmış bir entegre güvenlik çözümü sunuyor” dedi.


Check Point UTM-1 Total Security cihazları ve yeni UTM-1 130 modeli ile ilgili ayrıntılı bilgi www.checkpoint.com/products/utm/index.html adresinden temin edilebilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun