Mobil 19 ARALIK 2012 / 12:22

CepTrafik Pro ile bütün trafik bilgilerine cepten ulaşılacak

Infotech tarafından geliştirilen CepTrafik Pro, Türkiye’nin harita üzerinden tüm trafik bilgilerine, kaza, yoğunluk, yol çalışması gibi trafik verilerine artık akıllı telefonlardan ya da tabletlerden ulaşılmasına olanak sağlıyor. CepTrafik Pro’nun her dakika güncellenmesi sayesinde, kullanıcılar, yol üzerindeki trafik bilgilerine, yoğunluk, yol çalışması, kaza gibi olayların gecikme ve akış hızı verilerine anında ulaşıp daha ne kadar trafikte kalacaklarını anlayabiliyor.

Kullanıcılar, CepTrafik Pro ile şehirlerarası yollarda da aynı şekilde trafik bilgilerine ulaşabiliyor. Benzeri hiçbir uygulamada olmayan detaylarla tüm şehir merkezlerindeki, ayrıntılı ve özet trafik bilgilerine ulaşıp, 50 metrelik detaylar ve ara yollar da dahil trafik yoğunluğunu anlık olarak görebiliyorlar. Seyahat güzergahlarını seçerek ulaşım süresini öğrenebiliyor, seçilen güzergahtaki yol durumu, ulaşım süresi ile anlık güncellemeleri alıp anlık hız ve yola ait hız limiti bilgilerini istenen yol için öğrenebiliyorlar.

"Trafik sadece İstanbulluların değil tüm büyük şehirlerin en önemli sorunu” diyen Infotech CEO’su Ali Ufuk Peker, CepTrafik Pro için şöyle konuştu;
“Kullanıcıların trafik bilgilerine kolayca ulaşmasını amaçladık. Birçok navigasyon sistemlerinde ve mobil serviste kullandığımız bu bilgiyi, oldukça kolay kullanılacak bir şekilde kullanıcıya ulaştırıyoruz. Halihazırda trafik bilgisi veren yabancı yazılımlar İstanbul dışındaki büyükşehirlerde çok kısıtlı bir bilgi sunabiliyorlardı. CepTrafik Pro kullanıcıları ise hem geniş kapsamlı hem de en detaylı trafik bilgisine ulaşacaklar"

Infotech ayrıca üç büyük şehir için ücretsiz, CepTrafik İstanbul Lite, CepTrafik Ankara Lite ve CepTrafik İzmir Lite uygulamalarını da kullanıcılarına sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun