Mobil 24 MAYIS 2011 / 14:07

Cep görüşmeleriniz kayıt altında

Bugünden sonra dikkatli olun. Karşı taraf Call Mynah kullanıyor olabilir. Bu cihaz görüşmelerinizi profesyonelce kayıt altına alıyor.Bankanızı her aradığınızda ‘Güvenliğiniz için görüşmeleriniz kayıt altına alınacaktır.’ cümlesini duyuyorsunuz. Call Mynah sayesinde artık herkes telefon görüşmelerini kolayca kaydedebilecek.

Bircom, cep telefonu ses kayıt cihazı Call Mynah’ı Türkiye’ye getirdi. Bu cihaz müşteriden telefonla aldığınız sipariş detaylarını kaydetmenizi, karşı tarafın söylediklerini kanıt olarak kullanmanıza yardımcı oluyor.

İsmini, Güneydoğu Asya’da yaşayan ve her sesi kolayca taklit edebilen bir kuş türünden alan cihaz, şık bir cep telefonuna benzer tasarımıyla her an çantada taşımaya müsait.Tek tuşla 340 saat kayıt

Call Mynah ortalama bir kullanıcının bir yıllık telefon görüşmesinin (340 saat) ses kaydını dahili hafızasında saklayabiliyor. İstendiğinde görüşmeler öncesinde karşı tarafa aramanın kayıt altına alınacağı uyarısını da verebiliyor.

Call Mynah, görüşmeleri tarih, saat, aranan numara gibi detaylarıyla arşivliyor. Kullanıcılar isterlerse bu kayıtlara ‘önemli’, ‘sipariş alındı’, ‘takip et’ gibi hazır notlar da ekleyebiliyor. En önemlisi ise bu bilgilerle arama yaparak yapılan görüşmelere hızla ulaşılabiliyor.

Kayıtlara erişim şifreli

Call Mynah bir yazılım ile geliyor. Bu yazılımın şifre koruma özelliği sayesinde hem cihaz hem de bilgisayar üzerindeki kayıtlara yetkisiz kişilerin erişmesi de engelleniyor.

Cihaz tüm aramaları otomatik olarak kaydedebildiği gibi, sadece belirli numaralarla yapılan görüşmeleri ya da herhangi bir görüşmeyi de kayıt altına alabiliyor.

Tüm cep telefonlarına Bluetooth ile kulaklık gibi kolayca tanıtılan Call Mynah ile gelen ve giden aramaları kaydetmek çok kolay. Yapmanız gereken tek şey, kayıt almak istediğiniz görüşmeyi cep telefonundan değil cihazla yapmak.
YORUMLAR
Call Mynah Cep Telefonu Kayıt Cihazı 12 KASIM 2011 / 21:56 0 0
05445615330 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz
hilmi 27 MAYIS 2011 / 01:34 0 0
Call Mynah Bu cihazı nereden satın alabilirim.
Teşekkürler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun