Mobil 09 TEMMUZ 2010 / 11:01

Bu trençkot James Bond'u bile kıskandıracak

Tam 33 tane cebi olan trençkot ile teknolojik oyuncaklarınız her daim yanınızda olacak.

Tam 33 tane cebi olan trençkot ile teknolojik oyuncaklarınız her daim yanınızda olacak.


Değişik tasarımlara imza atma konusunda haklı bir üne sahip olan Scottevest, son tasarımı olan 33 cepli trençkotu tanıttı. Aklınıza gelebilecek hemen her türden elektronik cihaza ev sahipliği yapmak üzere özel olarak tasarlanmış trençkotun marifeti bu kadarla da kalmıyor. Zira teknolojik ıvırzıvırın yanında, trençkotun etek bölgesinde yer alan özel ceplere yedek ayakkabı ve gömlek gibi şeyler de sığdırabiliyorsunuz.

Sokaklarda tek kişilik yaşam destek ünitesi veya mobil satış ekibi gibi dolaşmanıza olanak sağlayan trençkotun üreticileri, bunca yükü dengeleyebilmek için her bir cebin özel olarak konumlandırıldığını iddia ediyorlar.

Bunca şeyi üzerinizde taşırken düzgün bir şekilde yürümeyi nasıl becerebileceğiniz konusunda ise herhangi bir ipucu yok.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun