Mobil 13 ŞUBAT 2009 / 13:32

BT, Türkiye’de danışmanlık hizmetlerini geliştiriyor

BT, Türkiye’de Ödeme Kartları Endüstrisi Hizmetleri belgesi aldı.

BT, Türkiye’de Ödeme Kartları Endüstrisi Hizmetleri belgesi aldı.


BT (British Telecom), Ödeme Kartları Endüstrisi (PCI) standardlarına göre, güvenlik değerlendirme hizmetleri sağlama sertifikası alarak Türkiye’de sunduğu danışmanlık hizmetlerini daha da geliştirdiğini duyurdu.


Ödeme Kartları Endüstrisi (PCI), kişisel hesap bilgisini depolayan şirketler tarafından kullanılan güvenlik yönetimi, politikalar, işlemler, network yapısı, yazılım tasarımı ve diğer önemli koruyucu önlemler için gereksinimleri içeren çok yönlü bir güvenlik standardı. Bu kapsamlı standard, kuruluşların müşteri hesap verisini proaktif olarak korumalarına yardım etmeyi sağlıyor. Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan BT Orta Doğu ve Afrika bölgesi güvenlik uygulaması başkanı Tareque Choudhury “Bu sertifika, sahip olduğumuz kapsamlı güvenlik hizmetleri portföyüne yeni bir yetenek kazandırıyor. Ödeme Kartları Endüstrisi standardları, BT’nin mevcut ve yeni müşterilerine sunduğu özenli güvenlik test ve denetimlerini tamamlar ve genişletir niteliktedir” diye konuştu.  


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun