Mobil 16 ARALIK 2011 / 12:35

Boy boy iPad 3’lerimiz olacak mı?

Dedikodulara göre evet. Doğruluğu kanıtlanmamış bilgiler yeni sürümün 3 farklı boyda piyasaya sürüleceğini gösteriyorHer zaman olduğu gibi kadrolu dedikoducular harekete geçti. Apple’ın yeni bir ürün çıkarmasından önce dönmeye başlayan dedikodu çarkı bu kez iPad 3’ün hemen arkasından yaşanacak bir değişimi işaret ediyor.

Bilgilere göre, bahar aylarında piyasaya çıkması beklenen iPad 3, beraberinde 7,85 inç ekranlı bir model daha getirecek. iPad mini veya nano gibi bir isimle mi anılacak, orası bilinmiyor. Teknik özelliklerle ilgili de herhangi bir bilgi yok.

Üstelik dedikodular bununla da kalmıyor ve 2012 yılının sonlarında belirecek iPad yavrusuyla ikiye çıkacak iPad sayısını bir de 10 inç üzeri ekran büyüklüğüne sahip modelle artıracak. Bu gerçekleşirse tek amaç ürün çeşitliliğini artırmak olacak.

(Ed: Apple, bugüne kadar hakkında ortaya atılan tüm bilgilerin doğruluğuyla ilgili istatistikleri açıklamalı. Çünkü biliyoruz ki bu dedikoduların yarısı doğru çıkıyor.)
ETİKETLER : 7 85 inç Apple iPad iPad 3
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun