Mobil 29 MAYIS 2012 / 10:23

BlackBerry Porsche Design Türkiye pazarına Vodafone'la girdi

BlackBerry Porsche Türkiye pazarına girdi

2012 yılında en başarılı akıllı telefon ödülünün sahibi olan "Porsche Design P' 9981 BlackBerry", Türkiye'de Vodafone ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Cihaz, Porsche Design'a özgü sade tasarımı ve BlackBerry'e ait yeni teknolojilerle dikkat çekiyor. Plus X Award tarafından verilen "2012 Yılın En İyi Akıllı Telefonu" ödülüne de sahip olan cihaz, Türkiye pazarına Vodafone Red ile girmeye hazırlanıyor.

Konuyla ilgili konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, 1,5 yıl önce müşterilerin hayatını kolaylaştırmak ve hayatın her alanında özel olduklarını hissettirmek amacıyla Vodafone Red'i oluşturduklarının altını çizdi. Öğüt, amaçları doğrultusunda Porsche Design P' 9981 BlackBerry'i müşterileriyle buluşturduklarını belirtirken, bu konuda büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Yeni cihaz hakkında fikirlerini belirten RIM Türkiye Genel Direktörü Alexandra Zagury, Porsche Design P' 9981 BlackBerry akıllı telefonda tarz ve işlevselliğin başarılı bir şekilde harmanlandığını ifade etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun