Mobil 17 EKİM 2011 / 14:24

BlackBerry kesintisine bedava uygulama tesellisi geliyor

BlackBerry kesintisine bedava uygulama tesellisi

Research In Motion (RIM), kısa süre önce yaşanan servis kesintileri sırasındaki sabrından dolayı müşterilerine bir teşekkür ifadesi olarak toplam değeri 100 dolardan fazla olan uygulamaları ücretsiz olarak sunacaklarını duyurdu. Son tarih 31 Aralık, acele edin. Söz konusu uygulamalar, önümüzdeki haftalarda BlackBerry App World’den kullanıcıların hizmetine sunulacak ve müşteriler bu hizmetten 31 Aralık 2011 tarihine kadar yararlanabilecek.

RIM Co-CEO’su Mike Lazaridis, küresel ağlarının 70 milyondan fazla BlackBerry müşterisinin iletişim ihtiyaçlarını desteklediğini belirterek “Müşterilerimizle aramızdaki ilişkiye büyük önem veriyoruz. Son 12 yıldır onların güvenini kazanmak için çok yoğun çalıştık. Kendimizi, müşterilerimizin bizden bugün ve gelecekteki beklentilerini ve yüksek standarttaki güvenilirliği sağlamaya adadık" dedi. Gösterdikleri sabır için sadık BlackBerry müşterilerine minettar olduklarını ifade eden Lazaridis müşterilerinden özür dilediklerini ve güvenlerini tekrar kazanmak için yorulmadan çalışacaklarını belirtti. Lazaridis son olarak “Bu durumun tekrar etmesini engellemek için çok acil ve önemli adımlar atıyoruz” dedi.

BlackBerry kullanıcıları, premium uygulamaların tamamını, 19 Ekim Çarşamba gününden itibaren dört haftalık bir süre içinde BlackBerry App World’den indirilebilecek. Bu süre içinde sunulacak uygulamalar arasında şunları bulunuyor:

o SIMS 3 - Electronic Arts
o Bejeweled - Electronic Arts
o N.O.V.A. - Gameloft
o Texas Hold’em Poker 2 - Gameloft
o Bubble Bash 2 - Gameloft
o Photo Editor Ultimate - Ice Cold Apps
o DriveSafe.ly Pro - iSpeech.org
o iSpeech Translator Pro - iSpeech.org
o Drive Safe.ly Enterprise - iSpeech.org
o Nobex Radio™ Premium - Nobex
o Shazam Encore - Shazam
o Vlingo Plus: Virtual Assistant - Vlingo

RIM kurumsal müşterileri ayrıca 1 ay süreyle ücretsiz teknik destek hizmeti de alabilecek. Mevcut müşterilerin var olan teknik destek hizmetlerine 1 ay eklenirken, teknik destek kontratı bulunmayan müşteriler ise RIM’in BlackBerry Teknik Destek Hizmetleri’ni 1 ay deneme olanağına kavuşacak.

Program hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için lütfen www.blackberry.com/enterpriseoffer adresini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun