Mobil 07 EYLÜL 2011 / 14:47

BlackBerry App World 3 kullanıma hazır

RIM, BlackBerry App World 3’ün tüm BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları için hazır olduğunu duyurdu. Kullanıcılar, temel olarak BlackBerry App World 3.0 ile uygulama, oyun ve içerikleri her zamankinden daha kolay keşfetme ve yükleme şansına kavuşacaklar.

BlackBerry App World 3’ün yeni özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

Yeni tasarım. BlackBerry App World, kullanıcıların en yeni uygulamaları ve içerikleri daha kolay keşfetmelerini sağlayacak biçimde geliştirildi. Kullanıcılar BlackBerry App World ana ekranından yönlendirmeler takip edilerek bu yenilikleri anında görüp ulaşmak artık mümkün.

Yeni kanallar. Kullanıcıların istediklerine daha çabuk ulaşabilmeleri için artık uygulamaların, oyunların ve içeriklerin kendilerine ait özel kanalları var.

Hesabım (My Account). Ana ekran üzerinden tüm hesap bilgilerine direkt erişim sayesinde BB ID (kimlik) ve ödeme seçenekleri yönetimini kolaylaştırıyor.

Yeni “Dünyam” (My World) özelliği. My World, kullanıcılara kendi uygulamaları ve statülerine akıcı bir görünüm sağlarken, hangi uygulamaları indirdiklerini ve sildiklerini takip etmelerini, abonelik içerikleri ve hizmetleri yönetmesini de sağlıyor. Uygulamalar için yeni güncellemeler ve abonelik yenileme söz konusu olduğunda kullanıcılar push teknolojisi kullanılarak haberdar ediliyor.

Uygulama sosyal paylaşımı. Bir kullanıcı kendisi için faydalı bir uygulamayla karşılaştığında, bunu BBM, Facebook, Twitter, e-posta ve SMS yoluyla, uygulama ayrıntıları ekranı vasıtasıyla, doğrudan paylaşabiliyor.

Gelişmiş uygulama detayları ekranı. Kullanıcılar hızlı bir şekilde özet alabiliyor, yorumları ve puanlamaları görebiliyor ve ekran görüntülerine göz atmak gibi birçok özellikten yararlanabiliyor.

Daha fazla arama seçeneği. Kullanıcılar ana ekranda görünen arama çubuğu sayesinde kolayca uygulamaları bulabiliyor ve arama sonuçlarını My World’un yanı sıra kanallar arasında da görüntüleyebiliyor. Her kanalda ayrıca bir arama çubuğu bulunuyor ve kullanıcılar uygulama adı, fiyatı, puanı, en yeni, en uygun ya da en popüler başlıkları altında filtreleme yapabiliyor.

BlackBerry OS 5.0+ kullanıcıları cihaz üzerinde güncelleme uyarılarını önümüzdeki günlerde görebilecekler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun