Mobil 23 ŞUBAT 2009 / 08:52

Avira’nın yeni sürümü geliyor

Avira Mart 2009’da Avira AntiVir Professional ve Avira AntiVir Server Windows anti virüs yazılımlarını yeni sürüm AV9 ile güncelleyecek.

Avira Mart 2009’da Avira AntiVir Professional ve Avira AntiVir Server Windows anti virüs yazılımlarını yeni sürüm AV9 ile güncelleyecek.


Yeni Avira AntiVir Professional, Avira yazılımını etkisiz hale getirmeye çalışan virüsleri durduran SelfDefense özelliğine sahip. Yeni QuickRemoval seçeneği ise, virüslerin bir tıklamayla silinebilmesini sağlıyor. AV9 Professional ayrıca manuel veya otomatik olarak kapatılıp açılabilen üç ayrı yapılandırma profilini de beraberinde getiriyor. Yeni sürümde ‘On demand’ tarama çoklu-işlemcili makineler üzerinde kullanım için optimize edilebiliyor.

AV 9 Professional Windows Management Instrumentation (WMI- Web Tabanlı Kurumsal Yönetim) desteği de sağlıyor. Professional ve Server ürünlerinde genişletilmiş tehdit kategorilerinin hızlı ve kolay yapılandırması için bir konfigürasyon sihirbazı bulunuyor. Her iki üründe de çoklu iş günlerinde işleri programlamak da mümkün olacak.

Yeni sürüm AV9’daki değişiklik otomatik olarak yapılacak. Kullanıcıların birkaç tıklama ile yeni kurulumu onaylaması yeterli olacak. 31 Mart 2010’a kadar yeni kurulum onaylanmadığında Avira yazılım güncellemesi yapılamayacak.

www.antivir.com.tr
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun