Mobil 11 MART 2011 / 13:31

AveaBiz, fatura sözü verene kiralık araba vaat ediyor

Avea yeni dönemde kurumsal müşterilerine yönelik ürün, hizmet ve çözümlerini AveaBiz çatısı altında sunacak. İlk büyük kampanya da Intercity işbirliğinde düzenlenen “Türkiye’de İşletmelerin Arabası Bizden” kampanyası olacak. Kampanya kapsamında belirli bir fatura taahhüdü veren müşterilere 3 yıla kadar kiralık araç tahsis edilecek (Renault Symbol, Hyundai i30, Mercedes C180K, ve BMW 320d modellerinden seçeceğiniz birisi... değil tabii ki, ne kadar fatura o kadar konfor).Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman, konu hakkında şunları söyledi: “2011 yılında müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek, hizmet kalitemizin çıtasını yükseltmek ve kurumsal taraftaki farklılığımızı ortaya koymak amacıyla yeni bir değişim hareketi başlattık. Yeni dönemde çözümlerimizi “AveaBiz” markası altında sunacağız."


[caption id="attachment_20889" align="alignnone" width="455" caption="Euro RSCG Türkiye CEO'su Levent Erden, Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman ve Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan."][/caption]

Toplantıda AveaBiz markasının yaratılış sürecinden bahseden Euro RSCG Türkiye CEO’su Levent Erden de, 'Avea' ve 'Biz' kelimelerinin yan yana gelmesiyle oluşan AveaBiz markasının aslında ne kadar detaylı ve muhteşem bir yaratıcı düşüncenin eseri olarak ortaya çıktığından uzun uzun bahsetti.Peki ne sunuyor bu AveaBiz?Öncelikle numarasını AveaBiz’e taşıyan ve 1 yıl taahhüt veren müşteriler, aylık 54 TL’ye şirket içi 5 bin dakika, tüm Avealılarla 5 bin dakika ve diğer yönlerle 3 bin dakika görüşebilecekler.Ayrıca Microsoft Türkiye ile işbirliği çerçevesinde sunulan aveamail.com servisi, “İnternet Siteniz Avea’dan”, Taksitli Araç Takip, BlackBerry 9780, Samsung Omnia 652 kampanyaları, kurumsal kısa mesaj paketleri, internet bağlantısı için Jet Modem ve veri kampanyaları da AveaBiz aboneleri için devam edecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun