Mobil 19 TEMMUZ 2011 / 09:58

Avea, kurumsal müşteriler için paket aşımını ve sürpriz faturaları sonlandırıyor

Avea, kurumsal müşteriler için “paket aşımı” ve “sürpriz fatura” olayını ortadan kaldıran yeni tarifesi 'AveaBiz Kademeli Tarife'yi duyurdu. Tarife içeriği ve yapısıyla diğer tarife uygulamalarından ayrılan AveaBiz Kademeli Tarife, Kurumsal müşterilere konuşma özgürlüğünü cömertçe sunuyor.

Yeni kurumsal hat alan ya da numarasını AveaBiz Kademeli Tarife’ye taşıyan kurumsal müşteriler, her kademe için geçerli Avealılara 2 bin ücretsiz dakikaya sahip oluyor. AveaBiz Kademeli Tarife müşterileri, kendi konuştukça kendiliğinden bir üst kademenin avantajlı seçeneklerinden faydalanıyor. Tarifede her yöne konuşma dakikası için ödenecek ücret altı sınırı 15 liradan başlıyor.

AveaBiz Kademeli Tarife üç kademeden oluşuyor:

1. Kademe KDV ve ÖİV dahil 15 TL aylık sabit ücret karşılığında, diğer operatör ve sabit hatlarla 150 dakika sunuyor.

2. Kademede KDV ve ÖİV dahil toplam 25 TL aylık sabit ücret karşılığında diğer operatör ve sabit hatlarla 450 dakika (150 dakikası ilk kademeden, 300 dakikası ise 2. kademeye geçişte tarifeye tanımlanmak üzere) konuşma hakkı elde ediliyor.

3. Kademede ise KDV ve ÖİV dahil toplam 35 TL aylık sabit ücret karşılığında, diğer operatör ve sabit hatlarla ek 300 dakika, yani toplamda  750 dakika konuşulabiliyor. Müşterilerin, ilgili ay içerisinde 3. kademeyi aşmaları durumlarında her dakika 32 kuruş, her SMS ise 41,5 kuruş üzerinden ücretlendiriliyor.

Kampanya detayları için www.avea.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun