Mobil 31 MAYIS 2012 / 17:17

Avea da Samsung Galaxy S III satışına başlayacak

Avea da Samsung Galaxy S III getiriyor

İstanbul'un birçok yerinde eş zamanlı olarak tanıtılan Android tabanlı Galaxy S III, 4 Haziran’dan itibaren Avea tarafından çeşitli kampanyalarla satışa sunulacak.Mayıs ayında tanıtımı yapılan ve geçtiğimiz gün Vodafone tarafından da satışa sunulacağı açıklanan telefon, Avea bayilerinde de satışa sunulacak. Kullanıcısının düşünce ve davranışlarını algılayarak akıllı kavramına yeni bir boyut getiren telefonun 16GB’lık versiyonu farklı kampanyalarla satışa sunulacak.

Telefonla ilgili daha detaylı bilgiye bu haberden ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S III sokak partileriyle tanıtıldı

GALAXY S III’ün Türkiye’ye gelişi, binlerce kişinin müzikle buluştuğu sokak partileriyle gerçekleşti. Dünyanın en başarılı DJ’lerinden Bob Sinclar ve Avicii, Samsung GALAXY S III için Türkiye’ye geldi. 30 Mayıs Çarşamba akşamı, Caddebostan ve Nişantaşı’nda kapatılan caddeler, DJ Avicii ve Bob Sinclar’in performanslarına tanık oldu.

Bunun yanı sıra Galaxy S III’ün gelişi, saat 22’de Rumeli Hisarı’nın 3 kulesine birden yansıtılan video gösterisiyle de kutlandı. Rumeli Hisarı’nın tarihi yapısını GALAXY S III görüntülerine boyayan video gösterisi, Boğaz’daki izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun