Mobil 04 MAYIS 2012 / 14:52

Avea da iPad paketlerini açıkladı

Avea, yeni iPad modelini 5 Mayıs günü ayda 82 liradan başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşturacağını duyurdu. 

Konuyla ilgili konuşan Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, yeni iPad'i 7 bine yakın WiFi noktasında, hem sınırsız Wifi hem de mobil paketleri ile sunacaklarını belirtti. Sene başından beri 12 farklı ürün ve kampanya ile müşterilerine seçenekler sunduklarını söyleyen Yılmaz, bu ürünleri 913’e ulaşan Avea İletişim Merkezi ve 14 binin üzerinde ulusal çapta zincir mağazada müşterilerine sunduklarını dile getirdi.

Yeni iPad, 5 Mayıs Cumartesi gününden itibaren 2 yıl boyunca sınırsız WiFi ve 1 GB, 2 GB ve 4 GB’lık farklı mobil internet paketleri ile ayda sadece 82 liradan başlayan taksitlerle, müşterilerin beğenisine sunulacak.

Turkcell'de 5 Mayıs tarihinde iPad satışlarına başlayacağını duyurmuştu. İlgili habere  bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun