Mobil 25 AĞUSTOS 2011 / 10:24

Avea BasKonuş hizmetlerini taksicilere özel yüzde 50 ucuzlattı

Avea BasKonuş taksiciler için yarı yarıya ucuzladı

Taksiciler için Avea'ya giden istikamette yol açık. Anlaşıldı, tamam... Avea, Türkiye'de muhtemelen en çok taksi şöförleri tarafından sevilen ve kullanılan BasKonuş hizmetini yine taksi şoförlerine özel olarak yüzde 50 ucuzlattığını duyurdu. Taksi şoförleri, Avea BasKonuş hizmetinden artık 13 TL’ye değil, ayda 6.5 TL’ye, yani yüzde 50 indirimle alabilecekler. bu hizmet hem mevcut, hem yeni Avea abonelerini kapsayacak.

Telsiz benzeri anlık ve hızlı iletişim olanağı sunan Avea BasKonuş hizmeti, birebir ya da grup içinde sesli iletişim kurmaya yarıyor. Avea’lılar, Avea BasKonuş hizmetiyle kişileri tek tek aramak yerine, tanımlanmış gruplarla cep telefonu üzerindeki tek bir tuşa basarak aynı anda telsiz kullanır gibi konuşarak haberleşebiliyor. Böylelikle çoklu ortamda Avealıların istedikleri gibi haberleşiyor ve günlük iletişim trafiğini takip edebiliyor.

25 Ağustos’ta başlayan yeni BasKonuş Kampanyasından yararlanmak isteyenlerin ehliyet ve kullandıkları taksinin ruhsatıyla Avea bayilerine başvurması yeterli. Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.avea.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun