Mobil 17 TEMMUZ 2012 / 15:55

Asha 302 ve 303'e iş uygulaması geldi

Asha 302 ve 303'e iş uygulaması geldi

Nokia, Asha 302 ve 303 modellerine yönelik Mail for Exchange servisini kullanıcıların hizmetine sundu. İşletmeler ve çalışanların hayatını kolaylaştırması beklenen uygulama sayesinde e-posta sunucuları arasındaki e-posta, takvim ve rehber senkronizasyonunu daha rahat bir şekilde gerçekleştirilebilecek.

Asha 302 ve 303'te yer alan Mail for Exchange, Microsoft Exchange 2003, 2007 ve 2010 sunucularıyla Office 365 Mobility online servisini desteklediği gibi, şifreli e-posta depolaması da yapılabiliyor. Bunun yanı sıra kurumların cihaz güvenliği ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde alfanümerik şifre, en düşük şifre uzunluğu ile en fazla şifre girme girişiminden sonra uzak ve yerel silme dahil olmak üzere, çeşitli Exchange ActiveSync güvenlik ilkelerini destekliyor.

Konuyla ilgili konuşan Nokia Mobil Telefon Servisleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Dieter May, Asha serisinin cep telefonlarıyla akıllı telefonlar arasındaki keskin çizgiyi yumuşattığını belirtti. May, 302 ve 303'te yer alan Mail for Exchange özelliğinin, bir milyar insanın daha etraflarındaki önemli bilgilere ulaşmasında önemli bir adım olduğunu ifade etti. Mail for Exchange uygulamasının kullanıcıların, pahalı aracı yazılımlara olan ihtiyaçlarını ortadan kaldırarak fiyatları düşürmelerine olanak sağladığını söyleyen May, aynı zamanda işleri hızlandırdığını ifade etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun