Mobil 19 OCAK 2016 / 09:11

Artık doğrudan arama sonuçlarından Android uygulaması yüklenebiliyor

Google, Android işletim sistemini ilk çıkardığı günden bu yana yeniliklere devam ediyor. En son yenilik ise Google’daki arama sonuçlarından Androi’de doğrudan uygulama yükleyebilmek oldu.

Eskiden Google’da bir arama yaptığınızda arama sonuçlarında çıkan uygulamaları yüklemek için bağlantıya tıklıyor ve Google Play’e giderek uygulamayı yüklüyordunuz. Google’ın getirdiği son yenilikle birlikte artık Google Play’e gitmeden doğrudan uygulamayı Android cihazınıza yüklemek mümkün.
Şu an için bu özellik herkes için geçerli gözükmüyor. Sadece belirli kullanıcılar ve cihazlar bu özelliği kullanabiliyor ama görünüşe göre yakında tüm Android kullanıcıları (en azından belirli bir sürüm sonrası) yararlanabilecek. Bu arada bu özelliği Google aslında birkaç ay önce duyurmuştu. 
ETİKETLER : google android
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun