Mobil 07 ARALIK 2015 / 11:55

Armut.com artık mobilde

Temizlik, nakliye ve tadilat başta olmak üzere tüm hizmet sektörünü İnternet ortamına taşıyan armut.com, yeni mobil uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerden daha rahat bir şekilde kullanılabilir hale geldi.

Hizmet ihtiyacı olanlarla, alanında uzman çalışanları ve kuruluşları İnternet üzerinden buluşturan ve 2015 yılının başından bu yana 1 milyar TL’nin üzerinde hizmet talebi yapılan  armut.com’un mobil uygulaması yayınlandı. Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için özel olarak hazırlanan uygulama kullanıcı dostu tasarımı ile ihtiyacınız olan hizmet için çok rahat bir şekilde teklifler almanızı sağlıyor.

Ev içi tadilat, temizlik ve nakliye kategorileri başta olmak üzere tüm hizmet kategorilerininin ana sayfada yer aldığı mobil uygulamada, yönlendirmeler sayesinde ekrana sadece birkaç kez dokunarak hizmet talebinizi yapabiliyorsunuz. Belli kategorilerde ise uygulama üzerinden yapılacak işle ilgili fotoğrafı çekip hizmet talebine eklemek ve süreci daha kolay hale getirmek de mümkün. Ayrıca dilerseniz adres bilgisi girmeden, telefonunuz üzerinden konum bilgisine göre çevrenizde yer alan hizmet verenlere de ulaşabiliyorsunuz. İlk aşamada sadece hizmet alanlar için tasarlanan Armut uygulamasının hizmet verenlere yönelik versiyonu ilerleyen dönemde kullanıma sunulacak.
ETİKETLER : armut.com armut mobil armut
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun