Mobil 07 ARALIK 2015 / 11:55

Armut.com artık mobilde

Temizlik, nakliye ve tadilat başta olmak üzere tüm hizmet sektörünü İnternet ortamına taşıyan armut.com, yeni mobil uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerden daha rahat bir şekilde kullanılabilir hale geldi.

Hizmet ihtiyacı olanlarla, alanında uzman çalışanları ve kuruluşları İnternet üzerinden buluşturan ve 2015 yılının başından bu yana 1 milyar TL’nin üzerinde hizmet talebi yapılan  armut.com’un mobil uygulaması yayınlandı. Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için özel olarak hazırlanan uygulama kullanıcı dostu tasarımı ile ihtiyacınız olan hizmet için çok rahat bir şekilde teklifler almanızı sağlıyor.

Ev içi tadilat, temizlik ve nakliye kategorileri başta olmak üzere tüm hizmet kategorilerininin ana sayfada yer aldığı mobil uygulamada, yönlendirmeler sayesinde ekrana sadece birkaç kez dokunarak hizmet talebinizi yapabiliyorsunuz. Belli kategorilerde ise uygulama üzerinden yapılacak işle ilgili fotoğrafı çekip hizmet talebine eklemek ve süreci daha kolay hale getirmek de mümkün. Ayrıca dilerseniz adres bilgisi girmeden, telefonunuz üzerinden konum bilgisine göre çevrenizde yer alan hizmet verenlere de ulaşabiliyorsunuz. İlk aşamada sadece hizmet alanlar için tasarlanan Armut uygulamasının hizmet verenlere yönelik versiyonu ilerleyen dönemde kullanıma sunulacak.
ETİKETLER : armut.com armut mobil armut