Mobil 22 EYLÜL 2011 / 07:44

Apple, iPhone 5’i 4 Ekim’de tanıtıyor

Apple, iPhone 5’i 4 Ekim’de tanıtıyor

All Things Digital’ın Apple’a yakın kaynaklara dayandırdığı habere göre, iPhone 5’in tanıtımı 4 Ekim’de CEO Tim Cook tarafından gerçekleştirilecek.Apple’ın yeni CEO’su Tim Cook’un sahne alacağı tanıtımın tarihinin her an değişebileceği uyarısı da aynı haber içinde yer aldı. Tanıtımın ardından birkaç hafta sonra – France Telecom CEO’sunu hatırlarsak 15 Ekim’de- telefonlar piyasaya sürülecek.

Yeterli ürün stoku sağlanamadığı için iPhone 5’lerin piyasaya çıkış tarihinin ertelendiği söylentileri dolaşıyor. Geçtiğimiz yıl iPhone 4, Haziran ayında kullanıcılarla buluşmuştu.

Geçmişte Apple’ın önemli ürünlerini Steve Jobs tanıtırdı. Bu kez sahneye çıkacak Tim Cook’un üzerinde önemli derecede baskı olması bekleniyor. Yeni iPhone'un 8 megapiksel kamerası ve bir önceki modele göre daha geniş ekranlı olması bekleniyor.
YORUMLAR
oya 22 EYLÜL 2011 / 08:36 0 0
Son dönemde bu kadar heyecanla beklenen başka bir ürün var mı acaba?
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun