Mobil 06 ARALIK 2011 / 13:26

Apple’ın en büyüğü 55 inç olacak

Apple’ın televizyonu 3 farklı ekran boyutuna sahip olacak. Bakalım 32 inçlik model bütçelere uyacak mı? Apple’ın 2012’de piyasaya çıkması beklenen TV’si ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Japonya’dan gelen haberler yeni smart TV konseptindeki yeni ürünün 32 inç ile 55 inç arasında değişen 3 büyük modelle piyasaya çıkacağını gösteriyor.

Her ne kadar üretim maliyetlerinin düşmesi nedeniyle üreticiler 40 inç üzeri büyüklükteki panelleri tercih etse de, 32 inç modeller de öğrenci evi, hastahane odası, yatakhane gibi ortamlarda kullanmak ya da evdeki yatak odasına ikinci bir TV yerleştirmek için hâlâ çok uygun.

Yeni yılın ilk yarısından sonra piyasaya çıkması beklenen TV’nin A6 işlemciye sahip olacağı belirtiliyor. Samsung ve LG gibi diğer isimlerinse buna karşılık olarak daha erken çıkış tarihleri vereceği öngörülüyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun