Mobil 03 NİSAN 2012 / 19:22

Android sahipleri artık Instagram indirebilir

Android sahipleri artık Instagram indirebilir

IPhone’un en fazla beğenilen uygulamalarının başında gelen Instagram, artık Android’li telefonlarda indirilebiliyor.2010 yılında iPhone için App Store’a geldiğinden bu yana büyük ilgi gören fotoğraf uygulaması Instagram, artık farklı telefonlarda da kullanılabilecek.

Google Play üzerinden bedava indirilebilecek uygulamayı Android telefonunuza yüklemek için işletim sisteminin Android 2.2 veya daha üstü olması gerekiyor.

Instagram’ın Android telefonlara gelmesi, fotoğraf kalitelerindeki standardizasyonun kaybolması nedeniyle eleştiriliyordu. 27 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan uygulama, fotoğrafların Twitter, Facebook, Tumblr ve diğer ağlarda paylaşılmasını sağlıyor.

Google Play’de uygulamayı incelemek için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android adresini kullanabilirsiniz.
ETİKETLER : android android instagram
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun