Mobil 02 ŞUBAT 2012 / 12:42

Android kullanıcısı aşkta kazanıyor

Android telefon kullananlar dikkat!

Kanada’da gerçekleştirilen bir ankete göre Android telefon kullananlar ilk buluşmada mutlu sona ulaşıyor.Akıllı telefon kullanıcılarını kapsayan bir anket ilginç sonuçlar ortaya koydu. Buna göre Blackberry kullanan Kanadalılar’ın yüzde 72’si ilk buluşmada bira içerken, Android kullanıcıları ilk buluşmada çok daha ileri gidiyor.

Çöpçatan web sitesi Match.com tarafından yapılan anket, Kanadalıların kadın-erkek ilişkilerini ortaya çıkarmayı hedeflerken akıllı telefonlar konusunda da ilginç bir bilgiyi (ya da tahmini) ortaya atıyor. Buna göre Android kullananlar tek gecelik ilişkiler bakımından iPhone ve Blackberry kullanıcılarına göre çok daha şanslı.

Ayrıca iPhone kullanıcılarının birlikteliğin sabahında hemen arama yaptığını veya kısa mesaj gönderdiği belirtilirken, Blackberry ve Android kullanıcıları daha ‘cool takılarak’ birkaç gün beklemeyi uygun buluyor.

Araştırmanın detayını bu adreste bulabilirsiniz.

(Ed: Aynı araştırmayı bizim sabah kuşağındaki izdivaç programlarına yaptırsak ne sonuç alırız acaba?)
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun