Mobil 10 MAYIS 2012 / 07:58

Android cihazınıza Flipboard yükleyin

Android cihazınıza Flipboard yükleyin

Sadece iOS için geliştirilen popüler sosyal haber takip ve okuma aracı Flipboard uygulaması sızdı. İşte bağlantısı...Samsung Galaxy S III tanıtımı ile birlikte Flipboard'un da piyasaya çıkması Android kullanıcılarını heyecanlandırdı. Instagram'ın Android telefonlara gelmesiyle farklı bir boyuta taşınan akıllı telefon rekabeti, Flipboard'un da Android sürümüyle iOS için kalesinde bir gol daha görmek anlamına geliyor.

XDA geliştirici forumunun bir üyesi APK dosyasını açarak uygulamayı kullanıcılara sundu. Uygulamanın Galaxy Nexus ve ilk Galaxy S'te dahi oldukça iyi çalıştığı belirtildi. Ayrıca uygulama Android tabletlerde de çalışıyor.

Flipboard'u indirmek için http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=25866075#post25866075 adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun