Mobil 19 EKİM 2010 / 10:52

Alcatel-Lucent Üniversitesi bir yaşında

İşletmelere özel eğitim sistemiyle bilinen üniversite ekim ayında bir yaşını doldurdu.

İşletmelere özel eğitim sistemiyle bilinen üniversite ekim ayında bir yaşını doldurdu.


Türkiye'de 1986'da bir uydu eğitim tesisi olarak açılan ve geçtiğimiz yıl Alcatel-Lucent Üniversitesi bünyesinde tam onaylı küresel bir eğitim merkezine dönüşen Alcatel-Lucent Üniversitesi İstanbul, Ekim ayında birinci yaşını kutluyor.

Alcatel-Lucent Üniversitesi İstanbul, ses, veri ve video aktarım hizmetlerini içeren geniş bir ürün ve çözüm yelpazesine yönelik teknoloji eğitimlerinin yanı sıra yönetim ve liderlik gelişimi, mesleki ve kişisel gelişime yönelik programları ile iç ve dış müşterilerine hizmet veriyor.

Alcatel-Lucent Üniversitesi İstanbul'da 2010 yılının ilk 8 ayı içinde, yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren telekom operatörleri ve farklı sektörlerdeki müşterilere, Erişim, Transmisyon, IP, Uygulama ve Mobil gibi temel telekomünikasyon teknolojileri ile ilgili olarak 70'i aşkın, farklı seviyelerde 1.000'i aşkın katılımcıyla, 30 bin saatin üzerinde eğitim verildi.

Üniversite hakkında ayrıntılı bilgi için http://www.alcatel-lucent.com/university/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun