Mobil 08 NİSAN 2009 / 07:53

Ağ anahtarlarında "Ömür Boyu Garanti"

ZyXEL, yönetilebilir switch (Ağ Anahtarı) ürünlerini ömür boyu garanti altına alıyor.

ZyXEL, yönetilebilir switch (Ağ Anahtarı) ürünlerini ömür boyu garanti altına alıyor.


 


ZyXEL, switch ürünleriyle ev kullanıcısından internet servis sağlayıcılarına ve telekom altyapılarına çözüm üretiyor. Bu uygulamayla, en alt model olan web yönetimli modelden, 10 Gbit hızındaki modellere kadar ZyXEL markalı tüm yönetilebilir switch ürünleri ömür boyu garanti kapsamında yer alıyor.


Konuyla ilgili konuşan ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan: "ZyXEL Türkiye'de 10 milyon TL'nin üzerinde yatırım yaparak kurduğu ekip ve bölgesel iş vizyonuyla, müşterilerine en iyi servis hizmetini vermektedir. ZyXEL Ağ Anahtarları ürünlerini kullanarak Türkiye'de birçok büyük projeyi başarıyla gerçekleştirdik. Aldığımız uluslararası ödülleri ömür boyu garantiyle taçlandırmaktan dolayı ayrıca mutluluk duyuyoruz" dedi.


"Ömür Boyu Garanti" uygulaması, ‘ürünün üretimde olduğu süre' gibi bir kısıtlama yapmadan, satın alınan ZyXEL ürününün kullanımda olduğu tüm süreyi kapsıyor.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun