Mobil 13 ŞUBAT 2012 / 12:45

Acer CloudMobile Haziran'da piyasada

Acer CloudMobile Haziran'da piyasada

2012 iF Ürün Tasarımı Ödülü kazanan Acer’ın CloudMobile akıllı telefonu, tamamen bulut altyapısıyla çalışan ilk telefonlardan biri olarak öne çıkıyor.Bulut bilişimi her gün Facebook, Gmail gibi hizmetler sayesinde kullanıyoruz. Görünen o ki, sadece  buluta bağlı cihazlar karşımıza çıkmaya başlıyor. Acer'ın akıllı telefonu, CloudMobile aracılığıyla kişisel içeriklere bulut üzerinden, her zaman ve her yerde erişilmesini sağlıyor.

AcerCloud sürekli doküman yönetimi sağlayarak mobil verimliliği geliştirir. Kullanıcılar CloudMobile'dan tüm dosyalarına erişebilir, göz atabilir ve Acer Print ile kablosuz olarak yazdırabilirler.

Akıllı telefon tasarım olarak aşağı doğru incelirken, 4.3 inç tam lamine HD ekranı bulunuyor. Google Android 4.1, bulunacak akıllı telefonda 1.5GHz çift çekirdek ARM işlemci, Dolby Digital ses düzeni yer alıyor.

Acer CloudMobile akıllı telefon Mart 2012'de Barselona, İspanya'daki Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak ve Haziran ortasında ise sevkiyatına başlanacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun