Mobil 28 KASIM 2015 / 10:00

Acapella uygulaması 7 milyon kullanıcıya ulaştı

Sosyal performans platformu olan "Acapella" ile enstrümanları kendiniz seslendirerek video kolajlar oluşturabileceksiniz.

Yaklaşık 6 hafta önce yayınlanan, hazırlayacağınız müziğe göre, kullanmanız gereken enstrümanları kendiniz seslendirerek video kolajlar oluşturabileceğiniz Acapella’nın paylaşımları, sosyal medyada giderek artıyor. Şuan 7 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan Acapella, bir milyon dolar tohum yatırım aldığını duyurdu.

Sosyal ses performansı platformu olarak tanımlayabileceğimiz uygulamanın, kullanımı oldukça kolay. Önceden formatını belirleyerek kaydettiğiniz videolarınızı, müzikle eş zamanlı senkronize ederek hazır hale getirebilirsiniz. ‘Acapella’ hesabınızdan yapımcıları takip edebilir; onların sizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Acapella söylemeyi tercih etmeyenler ise, uygulamaya e-posta adresinden kayıt olarak haber akışındaki diğer kullanıcıların videolarını izleyebilir. 

 
ETİKETLER : Acapella Mobil uygulama
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun