Mobil 22 TEMMUZ 2013 / 10:25

8 farklı 3G'li tablet Turkcell'de indirime giriyor

Kampanya kapsamında 6 markaya ait çeşitli cihazlar, 24 ay kontratla ayda 19 liradan başlayan fiyatlarla sunuluyor, üstelik fiyatlara 24 ay boyunca internet de dâhil.Turkcell, 3G’li tabletleriyle internet keyfini her yere taşımak isteyenler için 3G’li tablet festivali başlattı. Uygun koşullarda 3G’li tablet sahibi olmak isteyen herkes, kontratlı ya da peşin ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyor. 22 Temmuz’da 6 markaya ait 8 farklı cihaz modeli ve bir aksesuarlı teklif ile başlayan Tablet Festivaline yeni cihazlar eklemeye devam edecek.

Turkcell müşterileri, 3G’li tabletlere ayda 19 lira ila 69 lira arasında değişen fiyatlara ve 24 ay kontratla her ay 250 MB internet içinde sahip olabiliyor. Ayrıca kontratlı tekliflerin 1GB, 4GB ve sınırsız internet dahil paket seçenekleri de Turkcell’lileri bekliyor. Turkcell, cihazlarını peşin almak isteyenler için de avantajlı seçenekler sunuyor. Peşin ödeme seçeneğini İş bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi kartlarına sıfır faiz ile 12 ay taksitlendirmek mümkün. Üstelik, tabletini peşin alanlara 3G hızını deneyimleyebilmeleri için ilk ay 1GB internet Turkcell’den hediye ediliyor.

Hulusi Acar: Turkcell’liler 3G’li tabletleriyle bir adım önde olacak 

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:
“Teknoloji, yaşam biçimlerimizi ve alışkanlıklarımızı kökünden değiştirdi. Artık her an her yerde internete bağlı olma ayrıcalık değil büyük bir ihtiyaç. 3G’li tabletler bu ihtiyaca karşılık verdiği için çoktan lüks olmaktan çıktı. Biz Turkcell olarak gerçek mobilite için tabletlerin 3G’li olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden müşterilerimiz bir adım önde olsunlar diye bu cihazlara en uygun koşullarda erişim sağlayacak Turkcell 3G’li tablet festivali’ni başlattık. Bu yaz sahilde, yolda, evde, yazlıkta, işte, kısacası gittiği her yerde internetini de beraberinde götürmek isteyen her bir müşterimizin ihtiyacına yönelik ürünümüz mevcut.”

2013 sonuna kadar sürecek 3G’li tablet festivalinde Turkcell’in kendi markalı Turkcell Tablet’inin yanı sıra Samsung, Apple, Asus, Sony, Huawei markalarının farklı modelleri yer alıyor.

Turkcell Tablet Festivali
CihazAylık Taksit* (TL)Huawei Youth 7"19Samsung Galaxy Tab 2 729Huawei 10''**29Google Nexus 7**39Turkcell Tablet39Samsung Galaxy Note 8.049Samsung Galaxy Note 10.159Sony Xperia Z65Samsung Galaxy Note 10.1+Audio Dock (Aksesuarlı)69Yeni iPad69