Mobil 22 ARALIK 2011 / 11:32

15 inç ultrabook olur mu?

15 inç ultrabook olur mu?

Acer yapınca olacak. Dedikodulara göre şirket ultrabook’ta ölçeği büyütmek, fiyatı da düşürmek niyetinde. Ultrabook sınıfının yükselişi dur durak bilmiyor. Her gün bu sınıfta ürünler ortaya koyan şirket sayısı artarken notebook ve netbook’un pazar payları bu yeni sınıfa doğru kayıyor. Acer’ın yeni ultrabook’unun 15 inç büyüklüğe ulaşması gündemde.

Digitimes’ın haberine göre 15 inçlik ekran boyutunsa sahip olacak yeni ultrabook 699 dolarlık etiket ile satışa sıunulacak ancak ne zaman seri üretime geçileceği ve ürünün teknik detayları belli değil. Diğer taraftan Acer’ın 15 ibçlik ultrabook üzerinde çalışan tek şirket olmadığı belirtiliyor. Apple’ın da 15 inç MacBook Air peşinde olduğu dedikodular arasında.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun