18 ARALIK 2012 / 17:21

Microsoft Dynamics Zirve gerçekleşti, kurumlar Microsoft Dynamics çözümlerini anlattı

Türkiye'de Microsoft Dynamics çözümlerine özgü olarak bugüne kadar düzenlenmiş en büyük zirve olan 'Microsoft Dynamics Zirve 2012' İstanbul Swissotel'de gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımın olduğu zirvede Türkiye’nin üretim, perakende, hizmet, finans, telekom, inşaat ve teknoloji sektörlerinin önde gelen kurumları Microsoft Dynamics'e dair deneyimlerini paylaştılar. 

[caption id="attachment_62740" align="aligncenter" width="495"] Toplantının açılışını Microsoft Kurumsal İş Çözümleri Grubu Yöneticisi Arzu Türker Yılmaz yaptı.[/caption]

Microsoft Dynamics Zirvesi 2012, gün boyunca gerçekleştirilen oturumlarla 18 Aralık 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti. Microsoft Dynamics Zirvesi 2012’de katılımcılara ve bilgi teknolojileri sektöründe hizmet veren şirketlere Microsoft Dynamics ürünlerinin son sürümlerine dair yenilikler ve iş ortaklarının sunduğu sektörel çözümler aktarıldı.

Ayrıca Microsoft Dynamics kullanan Türkiye’nin önde gelen firmaları gerçekleştirdikleri projelerden elde ettikleri başarıları da izleyenlerle paylaştı.

Tamer Özmen: "Değişimin hızını tüketiciler belirliyor"

Zirvenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, “Microsoft olarak, önümüzdeki on yıla damga vuracak 4 mega eğilime, yani Mobilite, Sosyal Ağ, Bulut ve Büyük Veri’ye çok önem veriyoruz" dedi.

Özmen, sözlerine şöyle devam etti:

[caption id="" align="aligncenter" width="500"] Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, "Microsoft kurumların yanındadır" mesajı verdi.[/caption]

"Artık değişimin hızını tüketici belirliyor. Bu hızı yönetmek, müşteriyi anlamak ve kazanmak için şirketler çok önemli. Microsoft olarak biz de kurumun verimliliklerini arttırmaları ve rekabetçi pazarda avantaj sağlamaları için güvenilir çözümler sunuyoruz. Bugünkü zirvede ele aldığımız esnek, güçlü ve güvenilir Microsoft Dynamics ürünleri, kurumların yeni iş modelleri yaratmaları ve geliştirmeleri için büyük bir fırsattır.”

Microsoft Dynamics yöneticileri ürünleri anlattı

Kurumların en az kaynakla, en fazla sonuç elde etmelerini, süreçleri işlerken minimum hata yapmalarını, alacakları kararlar için maksimum bilgi ve analize ulaşmalarını sağlayan Microsoft Dynamics ürünleri, kurumların müşterilerine en kaliteli, en düşük maliyetli ürün ve hizmet sunmalarına yardımcı olarak, tüm iş süreçlerini entegre biçimde koordine etmelerine yardımcı oluyor.

Bu konuların detaylarını da Microsoft Dynamics ERP Direktörü Chandru Shakar, Microsoft Dynamics CRM Direktörü David Brown ve Microsoft Dynamics Orta Doğu ve Afrika CRM Direktörü Abd Ghalyani paylaştı.

Açılış konuşmalarının ardından, bir doğa aşığı olan ve Doğada Tek Başına programının yapımcısı Serdar Kılıç doğada ve iş hayatında hayatta kalmayı rekabet ve verimlilikle birleştirerek yaptığı konuşmada deneyimlerini paylaştı.

[caption id="attachment_62744" align="aligncenter" width="500"] Serdar Kılıç, sahnede Osmanlı ordusundaki sipahilerin ok atma tekniğini gösteriyor.[/caption]

Dynamics müşterileri, Dynamics çözümlerini anlattı

Coca-Cola’dan Turkcell’e, Borusan Oto’dan Toyota’ya birçok sektörden lider kurum esnek, güçlü ve güvenilir, Microsoft Dynamics çözümlerinin kurumları için yarattığı kolaylıkları paylaştı. Kurum ve çalışanların, kendi tercih ve iş yapış biçimlerini sisteme hızlı ve kolay bir şekilde tanıtabilmelerini amaç edinen Dynamics’in Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) ve Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) çözümlerinin faydaları da zirvede ele alındı.

ETG’nin Platin Sponsor olarak yer aldığı zirvenin, Altın Sponsorluğunu Veripark, Tradesoft, Intelligent Systems ve Birleşik Uzmanlar firmaları üstlendi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun