03 NİSAN 2012 / 20:14

Microsoft Dynamics NAV yol haritası artık Türkçe

Microsoft’un ERP ve CRM iş çözümüyle rekabette avantaj sağlamak, kârlılığı artırmak ve istikrarlı büyümek için geliştirilen yol haritasının Türkçe sürümü kullanıcılarla buluştu.Microsoft, Microsoft Dynamics NAV yol haritasını güncelledi. Dünyada 98 binden, Türkiye’de 350’den fazka firma tarafından kullanılan Microsoft Dynamics NAV, geleceğe yönelik yol haritasını güncelleyerek sektör ile paylaştı.

Özellikle bulut bilişim, Sharepoint ve Windows 8 işletim sistemi ile entegrasyon konularında bilgiler içeren doküman, sadelik, değer ve hız konularına odaklanıyor. Dokümanla birlikte ERP ve CRm iş çözümlerinde yapılması gerekenler çok daha iyi anlaşılıyor.

Dokümanı indirmek ve Microsoft Dynamics NAV hakkında daha fazla bilgi için www.microsoft.com/turkiye/dynamics adresini kullanabilirsiniz.
ETİKETLER : crm ERP microsoft dynamics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun