Kurumsal Sistemler 13 HAZİRAN 2016 / 14:21

Sanal gerçeklik iş dünyasında da yaygınlaşıyor

HTC, sanal gerçekliğin ticari kullanımını yaygınlaştıracak yeni hizmeti HTC Vive Business Edition’ı duyurdu.

HTC sanal gerçekliğin ticari uygulamalarda kullanımına yönelik olarak yeni hizmeti Vive Business Edition’ı (Vive BE) duyurdu. Haziran ayından itibaren satışa sunulacak olan Vive BE, kişi ve kuruluşların iş ve ticari ortamlara uyarlanmış ek hizmetler ile Vive VR sistemleri sipariş etmesine imkan veriyor.
 
Vive BE, Vive VR sisteminin tamamının yanı sıra, ticari lisanslama, özel müşteri destek hattı ve 12 aylık sınırlı garanti ile birlikte sunuluyor. Şirketler, yüksek adetli sipariş verme opsiyonu ile, birden fazla Vive BE sistemi satın alabilecekler.
 
HTC Sanal Gerçeklikten sorumlu Başkan Yardımcısı Daniel O’Brien, “Vive BE ile, global ölçekteki sektörlerin ticari ihtiyaçları için yenilikçi çözümler sağlarken şirketlerin sanal gerçeklik deneyimine yönelik yüksek talebine de cevap veriyoruz. Vive VR teknolojisi sayesinde şirketlerin büyümesine ivme kazandırmak, süregelen sanal gerçeklik stratejimizin son derece önemli bir parçası” dedi.
 
Vive BE ürün ailesinde ise aşağıdaki ürün ve hizmetler yer alıyor:
  • Vive BE Başlığı
  • Vive BE Kontrol Cihazı x2
  • Vive BE Baz İstasyonu x2
  • Vive BE 3’ü 1 arada Kablo
  • Vive BE Yüz Yastığı x4
Özel Vive Business Edition müşteri destek hattı
12 aylık garanti
 
Vive, halihazırda ticari alanda rahatlıkla kullanılabilen oda ölçeklendirme teknolojisini sağlayabilen tek sanal gerçeklik platformu olma özelliğini taşıyor. Vive BE, Haziran ayından itibaren beş farklı pazarda (ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Almanya & Fransa) piyasaya sürülmesinin ardından, önümüzdeki haftalarda global ölçekte işletmelerin kullanımına sunulacak.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun