Kurumsal Sistemler 02 MAYIS 2013 / 14:53

Oracle Orta Katman Ürünleri Zirvesi 3 Mayıs'ta düzenleniyor

Oracle, orta katman ürünlerle daha etkin süreç yönetiminin nasıl gerçekleştirileceğini 3 Mayıs'ta zirvede paylaşıyor.


Süreçlerinizi Daha Etkin Nasıl Yönetebilirsiniz? Java’nın Kurumunuza Katacağı Gücün Farkında mısınız? Yeni Nesil Bütünleşik Sistemler ile Nasıl Katma Değer Yaratabilirsiniz? Sosyal Medya’yı Kurumunuz için Bir Satış Gücü Haline Getirmek İster misiniz?  Kurumsal Mimarinizi Daha Sağlam Temeller Üzerinde İnşa Etmek İster misiniz? Günden Güne Artan Hızlı Karar Alma İhtiyacınızı Düşünce Hızında Analizle Desteklemek İster misiniz?

Tüm bu soruların cevabını vermek üzere Oracle, iş ortakları ve müşterileriyle buluşuyor. Son dönemde kurumların, teknoloji kullanımının artması, söz konusu teknolojilerin daha bütünleşik çalışma ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Kurum içerisinde kullanılan iş uygulamalarının daha entegre ve daha bütünleşik çalışması sağlanırken aynı zamanda tüm bu sistemlerin daha basit, daha güvenli ve yönetilebilir olması gerekiyor. Oracle, Orta Katman çözümleri ile tam da bu yetenekleri hedefliyor. Bunları gerçekleştirirken aynı zamanda iş uygulamalarına yeni fonksiyonların eklenmesi için gerekli geliştirme platformunu da sağlamak Oracle Orta Katman çözümlerinin hedefleri arasında yer alıyor.

3 Mayıs Cuma günü Four Seasons Otel Bosphorus’ta Intel ve İnnova’nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek “Oracle Orta Katman Ürünleri Zirvesi 2013” etkinliğinde, Oracle teknolojilerini kullanan müşterilerin ve iş ortaklarının farklı sektörlerde;
Süreç Yönetimi ve Entegrasyon Mimarileri,

Sosyal Medya ve Portal Alanları,

Düşünce Hızında İş Zekası,

Uygulama Geliştirme Platformu

ve Yeni Nesil Bütünleşik Sistemler

konularında gerçekleştirdikleri başarılı projeleri paylaşılacak. Etkinliğe kayıt yaptırmak için http://www.bilgicozumleri.com/etkinlik/oracle-orta-katman-urunleri-zirvesi-2013/ adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun