Kurumsal Sistemler
Kurumsal Sistemler
Exclusive Networks Genel Müdürü İbrahim Arslan Rubrik'i anlattı [Video Röportaj] Exclusive Networks, veri merkezlerine yönelik çözümlerini genişletmeye devam ediyor.
Alp Yaşar Terlemez 27 HAZİRAN 16 / 08:30
Kurumsal Sistemler
Exclusive Networks yeni çözümü Rubrik'i tanıttı [Video Röportaj] Exclusive Networks, Türkiye pazarına sunacağı yeni bütünleşik veri yönetimi platformu Rubrik’in tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.
Alp Yaşar Terlemez 23 HAZİRAN 16 / 16:56
Kurumsal Sistemler
Sanal gerçeklik iş dünyasında da yaygınlaşıyor HTC, sanal gerçekliğin ticari kullanımını yaygınlaştıracak yeni hizmeti HTC Vive Business Edition’ı duyurdu.
Alp Yaşar Terlemez 13 HAZİRAN 16 / 14:21
Kurumsal Sistemler
CRM farkındalığı daha da geliştirilecek CRM Türkiye Grubu’nun, yani CRMTurkiye.org'un yönetim kurulu oluşturuldu. Hedef; sektörde CRM bilinci oluşturmak, yeni teknoloji ve uygulamalar hakkında bilgilendirmeler yapmak ve CRM projelerinin başarı yüzdesini artırmak olarak sıralanıyor. Bu ...
22 MART 16 / 16:32
Kurumsal Sistemler
Karel’den küçük işletmeler için özel çözüm Karel, küçük işletmeler için özel olarak tasarladığı yeni IP santrali MS26IP’yi pazara sundu.
Rusen Gobel 04 KASIM 15 / 13:16
Kurumsal Sistemler
Veri merkezi altyapılarında yeni yaklaşımlar BASİD tarafından düzenlenen Data Center Türkiye 2015 etkinliğinde yeni eğilimler ele alındı.
Rusen Gobel 22 EKİM 15 / 12:23
Kurumsal Sistemler
Ömer Faruk Erünsal, ZyXEL’in kurumsal ürünlerini anlatıyor ZyXEL Türkiye Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Ömer Faruk Erünsal, ZyXEL tarafında 2015'in ilk yarısının iyi geçtiğini söylüyor. Ayrıca kurumsal ürünleri ve şirketlerin ağ güvenliklerinin önemi hakkında bilgi veriyor.
Rusen Gobel 26 AĞUSTOS 15 / 13:02
Kurumsal Sistemler
Logitech kurumsal tarafta neler yapıyor? Logitech Türkiye Müdürü Mustafa Uyar, firmanın kurumsal ürünlerinden bahsetti.Hem standart ev / ofis kullanıcılarına hem de oyunculara sunduğu ürünlerle herkesin beğenisini kazanan Logitech, kurumsal ürünleriyle de ön plana çıkmayı hedefliyor. ...
Rusen Gobel 13 AĞUSTOS 15 / 14:08
Kurumsal Sistemler
Çoklu üretici çoklu çözüm Netaş, ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’ne ‘Çoklu üretici çoklu çözüm’ mottosuyla katıldı. Portfolyosu çok geniş olan Netaş, zirvede 3 çözüm önerisini ön plana çıkardı. SelcanTaşkıran, 4G LT çözümünü, Biomig’in kalite onayı alan tek parmak ve damar ...
dileka 26 EYLÜL 13 / 12:31
1 2
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun