Kurumsal Hizmetler 22 EKİM 2013 / 09:44

Treo, Horoz Lojistik'e melez bulut çözümü sağladı

Horoz Lojistik Kargo melez bulut bilişim hizmetleriniz Treo'dan aldı.Horoz Lojistik'e özel çözüm

Treo yetkilileri Horoz Lojistik' e sundukları özel çözümü anlattı. "Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri A.Ş. şirketi geçtiğimiz ay taşınma sürecinde idi ve bu süreçte 20 kişinin ortak dokümanlar üzerinde iş kesintisi yaşamadan çalışması gerekiyordu. “Kurum içerisinde çalışanların farklı lokasyonlarda aynı dokümanlar üzerinde çalışmaları gerekiyordu. Uzak masaüstü bağlantılarıyla bu sağlanmaya çalışıldı. Treo Microsoft Çözümleri takımı olarak hızlı bir aksiyon alarak daha önceden önermiş olduğumuz bulut çözümünün Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri A.Ş. bünyesinde hayata geçmesi için aksiyon aldık." Böylece sağlanan hizmetle,  taşınma sürecince işleri aksamayan şirketteki kullanıcılar aynı gün içinde lisanslarını aldı, kurum dışından hatta yetersiz internet bağlantısına rağmen çalışabilme fırsatı bularak memnuniyetlerini ifade etti.
"Dönem ne özel ne de genel bulut dönemidir"

Treo yetkilileri melez bulut çözümleri ile ilgili olarak, "Şirketler günümüzde şubeler arası iletişimi ve çalışmayı sağlama, felaket kurtarma senaryoları, yedekleme gibi konularda çözüm bulurken teknoloji gelişiminin sağlamış olduğu bu olanağın imkânlarından faydalanmaktadırlar. Teknoloji dünyası yüzünü buluta çevirmişken bundan kaçmanın imkân dâhilinde olmayacağı apaçık aşikârdır."

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun