Kurumsal Hizmetler 23 OCAK 2016 / 09:00

Radore web sitesini yeniledi

Radore, mobil uyumlu ve yepyeni kurumsal web sitesini kullanıcılarıyla buluşturdu.

Radore, yeni web sitesinde bilgiye pratik ve hızlı bir biçimde ulaşma imkanı veriyor. Müşterilerine sunduğu tüm hizmetleri web sitesinde detaylarıyla açıklayan Radore; site üzerinden kafes, kabin ve sunucu kiralama ya da web hosting hizmetlerini online satın alma fırsatı da sunuyor.
 

Ziyaretçilerine kullanıcı dostu ara yüzüyle kolaylık sağlayan site, sektöründe ilk kez mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde uyumlu olma özelliğiyle fark yaratıyor. Kullanıcıların akıllarına takılan birçok soruya cevap veren Jet Destek platformu da sitede yer alan eklentilerin başında geliyor. Radore ile ilgili referans videolarının da gösterildiği web sitesinde ayrıca şirketin düzenlediği etkinlikler ve haber içeriklerinin paylaşıldığı blog sayfasına da rahatlıkla ulaşılabiliyor. 

ETİKETLER : Radore yeni web sitesi
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun