Kurumsal Hizmetler 07 EKİM 2015 / 16:03

Logosphere 2015 bilişim ve iş dünyasını bir araya getirdi

Logo platformu üzerinde geliştirilen çözümlerin ve son teknoloji uygulamalarının aktarıldığı bilgi ve çözüm platformu Logosphere 2015, 6 Ekim Salı günü Haliç Kongre Merkezi’nde katılımcıların yoğun ilgisiyle gerçekleşti.Logosphere 2015’te bu yılda interaktif oturumlar, sunumlar, kullanıcı deneyimleri, başarı öyküleri, Logo Çözüm Ortakları stantlarında gerçekleşen sunumlar ile bilişim dünyasının profesyonellerini bir araya getirdi.

Gün boyunca gerçekleşen e-Dönüşüm, kobi çözümleri, ERP çözümleri, iş zekası, entegre iş çözümleri, bütçe, CRM, perakende, siber güvenlik ve İK çözümleri ile ilgili oturumlarda yüzlerce iş çözümüne ev sahipliği yapıldı. Balat Salonu’nda Cem Yılmaz’ın konuşmacı olarak katıldığı Bütçe Çözümleri oturumunda, Logo’nun yeni bütçe ve istatistikli tahminleme çözümü hakkında detaylı bilgi verildi.

Şirketlerin bütçeleme yaparken en büyük problemleri olan manuel, yavaş, ölçeklenemeyen ve güvenli olmayan piyasadaki bütçeleme araçlarına, Logo Bütçe Modülüyle yeni bir alternatif getirdiklerini söyleyen Yılmaz, bütçe hazırlama ve raporlama aracı olan Logo Bütçe Modülü’nün sahip olduğu esnek kullanım özelliklerine bağlı olarak, kurumların kendi yapısına uygun bütçe mimarisini oluşturmasını sağladıklarını belirtti.

Logo Bütçe Modülü’nün piyasadaki bütçe araçlarından daha kolay kullanımı olduğunu belirten Yılmaz sözlerine şöyle devam etti “ Biz logo bütçenin güçlü özellikleri olsun, ölçeklenebilir olsun, yeniliğe açık olsun, bilgi işlemden bağımsız ve ortak çalışabilir fonksiyonel bir yapıda olmasını sağladık."
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun