Kurumsal Hizmetler 16 NİSAN 2013 / 09:00

Bilgi ve doküman yönetimi iş hayatına nasıl yansıyor?

Sektörün önde gelen firmaları, git gide kritik hale gelen "Bilgi ve Doküman Yönetimi" ve iş hayatına yansımalarını 17 Nisan'da tartışacak.Gündemdeki sıcak konuları ele alan BThaber Platform’un 2013 yılındaki dördüncü etkinliği 17 Nisan 2013 tarihinde The Marmara Otel, Taksim’de düzenlenecek. Şirket dokümanlarında standartlaşma, mekan ve zaman bağımsız olarak dokümanlara hızlı ve kolay erişim, doküman oluşturma ve arşivleme maliyetlerinin düşmesi, doküman güvenliği yanında büyük veri sistemleri ve doküman yönetimi ilişkisinin ele alınacağı platformda özellikle başarı öykülerine yer verilecek.

Dünyadan ve Türkiye’den alanında uzman konuşmacıların yer alacağı platformda; Başbakanlık Strateji Geliştirme Başkanlığı Daire Başkanı Melik Özsöz, Canon Doküman Çözümleri Grup Direktörü Sean Suematsu, PwC Türkiye Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri Ortağı Füsun Patoğlu Cengiz sunum yapacak.

Kurumsal hafızaya giden en kısa yol

Ardından düzenlenecek “Kurumsal Hafızaya Giden En Kısa Yol: Bilgi ve Doküman Yönetimi”panelinde ise önde gelen oyuncular Canon, SAP Türkiye ve Forrester Research firmalarının temsilcileri kıyasıya tartışacaklar. Günün diğer yarısında SAP Türkiye Çözüm Yöneticisi Mustafa Aydoğdu, “İçerik Yönetiminde SAP ve Opentext İşbirliği” konusuna değinecek. Kodak Doküman Görüntüleme Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Bölgeleri Pazarlama Müdürü Hauke Fast, Kodak doküman imajları ve yeni çözümler hakkında bilgi verecek.

Dokümanlar ne alemde?

Bilişim alanındaki yöneticilerin ve uzmanların katılacağı etkinliğin “Bulutta Dokümanlarınız Ne Alemde?” bölümünde Gelbul Kağıtçılık Matbaacılık Bilgi İşlem Müdürü Cenk Karabulut, Acıbadem Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Hülya Karayazı, Novartis Türkiye Bilgi Teknolojileri Müdürü Kaan Marangoz, Aksigorta BT Sistem Organizasyon Müdürü Ozan Kaan Karamık, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veri Tabanı ve Orta Katman Sistemler Grup Yöneticisi Turgut bulutta dokümanların durumunu eğrisi doğrusuyla konuşacaklar.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için ferihas@interpromedya.com.tr adresine e-posta gönderebilir, 0212 212 31 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Etkinlik Sponsoru:

Canon

Platform Sponsorları:

Kodak-Bicom,SAP/Opentext

Destekleyenler:

IronMountain, Kets, Moreum, Paper Work

Etkinlik GirişSistemi Sponsoru:

TaglonTicket Services

Medya Takip Sponsoru:

Ajans Press

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun