Kurumsal Hizmetler 24 ARALIK 2015 / 11:57

Apple Türkiye'de üçüncü mağazasını açıyor

Apple, Türkiye’de açacağı üçüncü resmi mağazası için çalışmalara başladı.

Geçen yıl Nisan ayında ilk olarak Zorlu Zenter’da açılan App Store, ikinci olarak Akasya AVM’de açılmıştı.  Uzun bir sessizlikten sonra Apple’ın kariyer sayfasında verdiği iş ilanıyla birlikte, üçüncü mağazası için çalışmalara başladığı ortaya çıktı.

Türkiye’de üçüncü hamlesini yapmak üzere faaliyete geçen Apple’ın, yeni mağazasının hangi ilde açılacağı bilinmiyor. Dünya çapında 480 civarında mağazası ile büyük perakende ağı kuran Apple Store’un yeni mağazasını İzmir, Antalya ya da Ankara’da açacağı dedikodular arasında.

Apple’ın Türkiye’de yaşadığı en büyük sorunlar arasında İstanbul’daki teknik servislerde aşırı yoğunluk yaşanması yer alıyor. Bu sorundan dolayı Apple Türkiye’de daha fazla mağaza açmak zorunda gibi gözüküyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun