Kurumsal Hizmetler
Kurumsal Hizmetler
LG, Digital Signage çözümlerini ISE 2017'de tanıttı LG Electronics tüm işletmelere yönelik görsel çözümlerini içeren gelecek nesil Flexible Open Frame OLED ve Ultra Stretch LCD Dijital Signage ürünlerini tanıttı.   LG, 7-10 Şubat tarihleri arasında Amsterdam’da düzenlenen Integrated Systems Europe ...
10 ŞUBAT 17 / 11:24
Kurumsal Hizmetler
Windows 10 Enterprise için aylık ücret yolda Microsoft tarafından yapılan yeni düzenleme ile Windows 10 Enterprise sürümünü bulut sağlayıcılardan hizmet olarak alan şirketler, kullanıcı başına aylık 7 dolarlık ücret ödeyecekler.
Alp Yaşar Terlemez 14 TEMMUZ 16 / 11:39
Kurumsal Hizmetler
Acronis, yeni Backup Cloud Extension çözümünü duyurdu Microsoft bulut servis sağlayıcıları, yeni Acronis Backup Cloud Extension ile kullanıcılarına melez bulut koruma hizmeti sunabilecek.
Alp Yaşar Terlemez 10 HAZİRAN 16 / 15:04
Kurumsal Hizmetler
Clonera Türkiye pazarına sunuldu [Video Röportaj] Bütünleşik İş Sürekliliği hizmeti veren Clonera, dijital felaketlerin ardından yaşanan itibar ve para kaybı gibi risklere karşı çözümler sunuyor.
Alp Yaşar Terlemez 09 HAZİRAN 16 / 12:25
Kurumsal Hizmetler
Uber Tayland'da motosiklet hizmetine başlıyor Popüler ulaşım servisi Uber, sunduğu hizmet alanını genişletecek önemli bir adım atıyor.
Simay Yaylaci 24 ŞUBAT 16 / 13:18
Kurumsal Hizmetler
Facebook Zorbalığı Önleme Merkezi Türkiye’de kullanıma açıldı Facebook, gençler ve yetişkinlerin, zorbalık davranışları ve sonuçlarıyla etkili bir şekilde baş etmelerine yardımcı olacak önemli araçlar, stratejiler ve bilgiler sunduğu Zorbalığı Önleme Merkezi’nin Türkiye için kullanıma açıldığını duyurdu.
Simay Yaylaci 01 ŞUBAT 16 / 10:18
Kurumsal Hizmetler
Autodesk Forge ile geliştirici ve mucitleri bir araya getirecek Üretimin geleceğini şekillendirmek ve ürünlerin yeni yöntemlerle üretilmesine destek olmak üzere Autodesk bulut bağlantılı ekosistemi hızlandırmak için “Forge” adlı yeni girişimini duyurdu.
Simay Yaylaci 27 OCAK 16 / 16:46
Kurumsal Hizmetler
Motion Capture teknolojisi artık liselerde kullanılıyor Sağlık ve Eğitim Vakfı’na bağlı hizmet veren Üsküdar Amerikan Lisesi, İzmir Amerikan Koleji, Tarsus Amerikan Koleji ve SEV Amerikan Lisesi ile SEV İlköğretim Kurumları, Motion Capture teknolojisini öğrencilerinin hizmetine sundu.
Simay Yaylaci 27 OCAK 16 / 16:11
Kurumsal Hizmetler
Radore web sitesini yeniledi Radore, mobil uyumlu ve yepyeni kurumsal web sitesini kullanıcılarıyla buluşturdu.
Simay Yaylaci 23 OCAK 16 / 09:00
1 2 3 4
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun