Kurumsal Gelişim 12 ARALIK 2014 / 13:05

Yılın en çok büyüyen iş ortağı İSNET oldu

Yüzde 200 oranında bir büyüme sayesinde İSNET Hindistan, Çin, Rusya, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde Avaya tarafından "Yılın En Çok Büyüyen İş Ortağı" seçildi. Şirket, Türkiye'de değer tabanlı BT hizmetleri modeliyle bir dönüşüm gerçekleştiriyor.

Önde gelen uçtan uca iletişim çözümleri ortağı İSNET, çeşitli kanallar ve cihazlar aracılığı ile müşteriler ve çalışanlar arasında kesintisiz iletişim ve işbirliği çözümleri sağlayan Avaya Inc.'den kazandığı prestijli ödülü duyurdu. Avaya’nın Yılın En Çok Büyüyen İş Ortağı Ödülü, 2014'te ülkedeki önde gelen kamu ve özel sektör kuruluşlarına kusursuz bir iletişim danışmanlığı ve hizmet sunması, Türkiye'deki birçok küçük, orta ve büyük ölçekli işletmenin büyümesini destekleyen yenilikçi müşteri ve ekip bağlantı kapasitesine katkıda bulunması nedeniyle Dubai'de düzenlenen ‘Avaya Customers and Partners Connect 2015’ konferansında İSNET'e verildi.

İSNET Genel Müdür Yardımcısı Bülent Baytok şu yorumu yaptı:

“Yıl bazında yüzde 200'lük bir büyüme yakaladığımız 2014, işletmemiz için olağanüstü bir yıldı ve ekibimizi, kapasitemizi yeni pazarlara taşıdı. Aynı zamanda pazar yaklaşımımızı geleneksel fiyat bazlı ve parçalı bir servis modeli yerine değer bazlı, uçtan uca iletişim çözümleri sunma yönünde değiştirdik." Baytok sözlerine şöyle devam etti: "Bankacılık, telekom, inşaat ve otelcilik sektörlerindeki büyük müşterilerimizle yakaladığımız farklılık ve başarımızın anahtarı ticari iletişim kurabilme, işletmenin büyümesini teşvik eden ve zorlukların üstesinden gelen iletişim çözümlerini belirleyebilme ve sonuçları ölçümleyerek iletişim döngüsünü sürdürebilme becerimizdir. Bu Avaya ile en üst düzeyde büyümeyi yakalamamızda ve en önemlisi ülkede olağanüstü bir müşteri tabanının güvenini ve bağlılığını kazanmamızda bize yardımcı olan değer bazlı modeldir."

Avaya iş ortaklarını, elde ettikleri olağanüstü sonuçlar, sadakat ve başarının Avaya iş ortaklarının müşterilerin beklentilerini aşma becerisiyle ölçüyor ve sektörü değer bazlı bir modele dönüştürme çabaları doğrultusunda ödüllendiriyor. Global kapsamı artırmaya yönelik büyüme konusunda parlak bir geleceğe sahip olmaları ve şirket adına 2015'te hizmet, müşteri ve değer içeren bir işletme modelinin önünü açmaları nedeniyle Avaya'nın global olarak büyüdüğü pazarlardan 18 iş ortağı ödüle layık görüldü.

Avaya Bölge Kanal Direktörü Ayşe Pehlivan Kılıçaslan şunları söyledi:

”Avaya 2014 yılında Orta Doğu, Afrika, Çin, Rusya ve Hindistan pazarlarında çift haneli bir büyüme elde etti ve bu büyümenin yaklaşık yüzde 90'ı iş ortaklarımız tarafından gerçekleştirildi. Kazananlar, değer bazlı hizmetleri benimseyenler ve müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçenler oldu." Kılıçaslan sözlerine şöyle devam etti:

"İSNET'in başarılarından ve ekibinin 2014'te sunduğu danışmanlık ve proje yönetimi becerisinden dolayı son derece gururluyuz ve iş ortaklarımızı ve ülkedeki müşterileri bir araya getirerek işletmelerine ve hissedarlarına değer katmayı sürdürmeyi amaçlıyoruz."

 
ETİKETLER : Avaya isnet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun