Kurumsal Gelişim 15 OCAK 2016 / 10:00

Vidivodo oyun videolarına yoğunlaşıyor

Video paylaşım ve izleme platformu Vidivodo.com’da yeni yönetimle birlikte değişim rüzgarı yaşanıyor..

Punto Yeni Medya çatısı altında yayın hayatına devam eden Vidivodo.com, yönetim değişikliğiyle birlikte tasarım ve teknolojisini de yeniledi. Yeni tasarımı ve güncel içerik yönetimiyle dikkatleri üzerine çeken ve birçok kategoride en güncel videoları internet kullanıcılarıyla buluşturan Vidivodo.com’un önem verdiği alanlardan biri de, günümüzün en büyük trendlerinden biri olan oyun videoları olacak.
 
Video oyunları alanında; özgün, eğlenceli ve kaliteli içerik üreten yayıncıların toplandığı platform açığını kapatmak adına Türkiye’de ilk adımı atan Vidivodo.com, önemli sayıda takipçisi ve hayranı bulunan oyuncuları, sadece Vidivodo.com’a özel ürettikleri içerikler ve projelerle yeni dönemde takipçileriyle buluşturacak. Hem E-sports oyuncularının yayınlarını paylaşabilecekleri, hem de E-sports takipçilerinin pek çok oyun içeriğini izleyebilecekleri bir platform haline gelmeyi de planlayan Vidivodo.com’un takviminde, yakın gelecekte canlı yayınlar da olacak.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun