Kurumsal Gelişim 02 ARALIK 2015 / 13:44

Unify kanal yapısını güçlendirmeye devam ediyor

Tümleşik iletişim alanındaki yazılımları ve servisleriyle kurumlara maliyet ve verimlilik avantajı sağlayan Unify, ürün grubu, yetkin iş ortakları ve kanal stratejisi ile sektördeki konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Unify ve Türkiye distribütörü DVA Telekomünikasyon ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., düzenledikleri bayi toplantıyla iş ortaklarını buluşturdu. “Unify İle İşinizi Büyütün” teması ile organize edilen bayi toplantısı Antalya’da düzenlendi. Türkiye’deki tüm iş ortaklarının katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte, 2015 yılı değerlendirmesinin yanı sıra, 2016 yılı stratejik büyüme planları ve projeksiyonları katılımcılar ile paylaşıldı. Yoğun katılımın olduğu organizasyonda, iş ortakları, başarılı performanslarından dolayı gerçekleştirilen törenle ödüllendirildi. Global 500 listesinde yer alan şirketlerin yüzde 75’ine yenilikçilik, açık standartlar ve güvenlik temelli tümleşik iletişim çözümleri sağlayan Unify,  güçlü ürün grubu, yetkin iş ortakları ve güçlü kanal stratejisi ile sektördeki konumunu güçlendiriyor.

Günümüzün çalışma ihtiyaçlarını adresleyen bir vizyona sahip olduklarını belirten Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, etkinlikte tümleşik iletişimin önemini de dile getirdi: “Unify ailesi olarak operasyonel verimliliği artırırken maliyetleri de en aza indirmeyi hedefliyoruz. Esnek, verimli ve maliyet avantajı sunan çözümlerimizi geniş bir yelpazeye sizlerle beraber müşterilerimize sunabilmek bizim için oldukça önemli. Türkiye genelindeki hizmet kapsama alanımızı genişletip Türkiye pazarındaki kararlılığımızı ve odağımızı pekiştireceğiz. Kurumların iletişim ve işbirliği yeteneklerini geliştiren, iş akışlarına daha az zaman harcayarak zaman kazanmalarını sağlayan çözümler sunuyoruz. Tüm iletişim gereksinimlerini katma değerli uygulamalar, çözüm ve hizmetlerle kolaylaştırıp verimlilik artıran bir çözüm ve hizmet portföyüne sahibiz. Birkaç çalışanlı şirketlerden coğrafi olarak dünyanın her tarafına yayılmış çok büyük şirketlere kadar geniş bir yelpazeye çözüm sunabiliyoruz. Şirketlerin iş yapış şekillerini basitleştirip verimliliklerini artırarak katma değer sağlıyoruz.”  
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun