Kurumsal Gelişim 05 EKİM 2015 / 12:44

Türkiye’nin en iyi bulut çözümü Ofisim.com seçildi

Etiya, ürünlerinden Ofisim.com, “EuroCloud Europe Award 2015 - Avrupa Bulut Ödülleri”nin Türkiye ayağında, bağımsız jüri tarafından yapılan değerlendirmede “Yatay Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti” olarak seçildi.Bu yıl üçüncüsü gerçekleşen EuroCloud Europe Award 2015’te Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarına ait 180 farklı ürün yarıştı. Ödüller; müşteriye sağlanan fayda, yaratıcılık, ölçeklenebilirlik, ürün kalitesi, orjinallik ve profesyonellik gibi kriterler gözetilerek verildi.

Ofisim.com bulut CRM uygulaması, ekip ve satış aktivitelerini daha iyi organize ederek, iş verimliliğini artırmayı hedefleyen KOBİ’ler için, Türk mühendisler tarafından Türkiye’de geliştirildi. Bulut teknolojilerini altyapı olarak kullanan Ofisim.com, kullanıcılarına önemli bir maliyet avantajı, esnek ölçeklendirilebilirlik ve ofisten bağımsız çalışabilme gibi benzersiz imkanlar sağlıyor.

Düzenlenen törende Etiya adına ödülü alan Etiya CEO’su Aslan Doğan, Ofisim.com’un başta KOBİ’ler olmak üzere farklı ölçekteki şirketlerin fırsatları satışa dönüştürmesi ve rekabet gücünü artırmasına yönelik avantajlarıyla “en iyi” seçilmesinden duydukları mutluluğun altını çizdi. Ofisim.com’un müşteri ilişkileri yönetimi, satış gücü otomasyonu, proje yönetimi ve ekip içi verimlilik uygulamaları ile piyasadaki diğer CRM uygulamalarına kıyasla daha geniş kapsamlı çözüm sunduğunu vurgulayan Doğan sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Ofisim.com’u diğer SaaS CRM uygulamalarından farklılaştıran en önemli özelliği ise; kullanıcıların, mevcut uygulamayı diledikleri gibi özelleştirebilmesi ve kendi uygulamalarını Ofisim.com platformu üzerine ekleyebilmeleri... Gelişmiş özelleştirilebilir altyapısı ile hizmet, bilişim, emlak, üretim, bilgi teknolojisi, ajanslar gibi farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kullanıcı tarafından yeniden dizayn edilebiliyor.”

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun