Kurumsal Gelişim 14 NİSAN 2015 / 12:53

Turkcell'de taşlar yerinden oynamaya devam ediyor

Turkcell'de Süreyya Ciliv ile başlayan değişim sürüyor. Yönetim kademesinde değişime giden Turkcell, KAP'A yaptığı bildirimle şirketin yönetim kadrosundan üç kişiyle daha yollarını ayırdığını duyurdu.Turkcell'deki hareketlilik devam ediyor. Şirket tarafından KAP'a yapılan açıklamaya göre Kurumsal Pazarlama ve Satış Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Selen Kocabaş, Regülasyon, Hukuk ve Operatörler Arası İş Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Çataltepe ve Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Cem Seyfeli görevlerinden ayrıldı.

Turkcell tarafından yapılan açıklamanın tam metnini aşağıda görebilirsiniz:

"Şirketimizde Kurumsal Pazarlama ve Satış Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, Regülasyon, Hukuk ve Operatörlerarası İş Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Çataltepe ve Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Cem Seyfeli 17 Nisan 2015 tarihinden geçerli olmak üzere görevlerinden ayrılma kararı almışlardır.

Bugüne kadar gösterdikleri katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, bundan sonraki iş yaşamlarında başarılar diliyoruz."